Konferencja Dystryktu 2230

(Białoruś, Polska, Ukraina)

Rotary

Rejestracja

UWAGA: W ciągu dwóch ostatnich dni mieliśmy sygnały o braku możliwości rejestracji w niektórych wersjach  przeglądarki IE.  Problemy te zostały zlokalizowane i rejestracja jest ponownie dostępna.

Przepraszamy za te utrudnienia i zapraszamy do rejestrowania swojego udziału w Konferencji.

Formularz zgłoszeniowy jest obowiązkowy dla wszystkich uczestnikówKonferencji , niezależnie od pełnionej funkcji w dystrykcie lub klubie.

Заявка на участь обов’язкова для всіх учасників Конференції, незалежно від функції, виконуваної в Дистрикті чи Клубі

Zapisy prowadzimy indywidualnie.

Заявка заповнюється індивідуально

UWAGA: Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie zarejestrowania na adres mailowy podany na formularzu. W przesłanym komunikacie podany będzie unikalny numer identyfikacyjny tzw. Identyfikator.

Prosimy o podanie tego numeru na przelewie z opłatami wysyłanego na konto RC Kraków Wawel.

ulica/вулиця:

nr/буд.: