Program
Piątek – 20.06.2014r.
14:00 – 20:00 Rejestracja
15:30 – 18:00 Komitet Doradczy Gubernatora
15:30 Wprowadzenie..................................................... .................. DG Janusz Potępa
15:35 Ocena stanu działań............................................................... DG Janusz Potępa
15:45 Sprawozdanie z działań Asystentów Gubernatora...................... AGs
16:45 Sprawozdanie z działań Komitetów Dystryktalnych.................... DCCs
17:35 Sprawozdanie z wykonania budżetu......................................... DT Mieczysław Ligęza
17:45 Podsumowanie....................................................................... DG Janusz Potępa
19:30 Spotkanie towarzyskie w Restauracji „Stara Zajezdnia”
Sobota - 21.06.2014r.
07:30 – 09:00 Rejestracja c.d.
08:55 – 11:00 Sesja plenarna nr 1
09:00 Hymn Rotary............................................................................All
09:02 Powitanie i wprowadzenie......................................................... PRCK Jerzy Nowakowski
09:05 Powitanie przez przedstawiciela władz miasta Krakowa.............. Przedstawiciel
09:15 Wystąpienie Przedstawiciela Prezydenta RI ..............................PDG Martha Maria Mocanu
09:35 Przyszłość Dystryktu 2230 jako D-2231 i D-2232....................... DG Janusz Potępa
09:45 Wystąpienie Dyrektora RI........................................................ RID Ann-Britt Åsebol
10:05 Podsumowanie kadencji 2013-14............................................. DG Janusz Potępa
10:35 Podsumowanie kadencji 2013-14 / sytuacja na UA.................... DGR UA
10:50 Podsumowanie kadencji 2013-14 / sytuacja na BY.................... DGR BY
11:00 Przerwa kawowa
11:15 – 13:15 Sesja plenarna nr 2
11:15 Plany na kadencję 2014-15........................................................ DG Janusz Potępa
DGE Olexiy Kozhenkin
11:35 Przekazanie Insygniów Służby Gubernatora................................ DG/DGE
11:40 Przekazanie Insygniów Służby Prezydentów
Krakowskich Klubów Rotary, Rotaract i Interact......................... CPs/CPEs
12:00 Wręczenie odznaczeń Paul Harris Fellow.................................... DG Janusz Potępa
12:10 „Nie będąc rotarianinem był jednym z nas” -
100-lecie urodzin Jana Karskiego............................................. DPRCC Andrzej Ludek
12:20 Pośmiertne odznaczenie Jana Karskiego odznaką PHF................ DG Janusz Potępa
PRCWC Zbigniew Gęborek
Przedstawiciel rodziny
12:30 Historia Nagrody „Orzeł Jana Karskiego”..................................... Waldemar Piasecki
12:45 Wręczenie nagród i wyróżnień................................................... DG Janusz Potępa
13:00 Wspólne zdjęcie uczestników.................................................... All
13:15 Lunch
14:15 – 16:15 Sesja plenarna nr 3
14:15 Rotary Foundation w Future Vision Plan................................. DRFCC Marian J.Korczyński
14:30 Membership......................................................................... DMCC Wojciech Czyżewski
14:45 Public Relation..................................................................... DPRCC Andrzej Ludek
15:00 Komitet Wymiany Młodzieżowej............................................ DYECC Krzysztof Kopyciński
15:15 Pozostałe Komitety...............................................................DCCs
16:15 Przerwa kawowa
16:30 – 17:30 Sesja plenarna nr 4
16:30 Rozliczenie kadencji 2013-14 dla D-2230................................. DS Zbigniew Hajduk
16:35 Przedstawienie sprawozdań ze Zgromadzeń Dystryktu PL i UA... DS Zbigniew Hajduk
16:50 Plany na kadencję 2014-15...................................................... DG Janusz Potępa
17:10 Podsumowanie Konferencji...................................................... PDG Martha Maria Mocanu
17:25 Zamknięcie............................................................................. DG Janusz Potępa
19:30 Uroczysty bankiet w sali Hotelu „Holiday Inn”
Niedziela - 22.06.2014r.
09:30 – 12:00 Zwiedzanie miasta (propozycje w przygotowaniu)
14:30 – 16:00 Seminarium „Jan Karski i Service Above Self”
14:30 Otwarcie
14:35 Wystąpienia zaproszonych gości
15:55 Zakończenie
16:10 – Spacer przez Kazimierz
16:40 Ciąg dalszy uroczystości związanych z obchodami 100-lecia urodzin Jana Karskiego
17:16 Zakończenie